WSZYSTKO, CZEGO CI POTRZEBA

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się wszystko, co potrzebne jest do wygodnego życia – przedszkola i szkoły, sklepy, ośrodki zdrowia oraz centra kultury.

Pobliski Park Skaryszewski kusi zielenią i sportowymi obiektami, a chwilę relaksu nad wodą zapewni Jeziorko Kamionkowskie. Liczne restauracje i punkty gastronomiczne oferują miłośnikom dobrego jedzenia szeroki wybór kuchni i dań z całego świata. Na entuzjastów sztuki czekają spektakle Teatru Powszechnego, wernisaże w Galerii Praskiej i Stadion Narodowy, na którym regularnie odbywają się nie tylko imprezy sportowe, ale także kulturalne i edukacyjne.

Wszystko, czego Ci potrzeba jest tutaj!

-

WYMARZONE MIEJSCE DLA CIEBIE

ico5
Park

ico6
Stare Miasto

ico7
Sklep

ico8
Centrum handlowe

ico9
Szkoła

ico10
Przedszkole

ico11
Pub / klub / restauracja

ico12
Szpital

ico13
Centrum Nauki Kopernik
ico14
Stadion PGE Narodowy
ico15
Kino / teatr

ico16
Basen

-
lokalizacjaDowiedz się więcej

Szanowni Państwo,

W związku rozprzestrzenianiem się zarażeń wywołanych przez wirusa SARS-CoV-2 biuro sprzedaży inwestycji Fabryka PZO Mieszkania ogranicza możliwość bezpośrednich spotkań
z Klientami.

Prosimy Państwa o kontakt telefoniczny lub mailowy. Istnieje również możliwość porozmawiania z nami poprzez videokonferencję.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i odwiedzających biuro sprzedaży gości jest dla nas najważniejsze.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 

od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00

w soboty od 10:00 do 14:00

 

 

Kontakt

Bartłomiej Ziółkowski
+48 885 955 500

Magdalena Rajewska
+48 723 720 120

Biuro sprzedaży

Fabryka PZO Mieszkania
ul. Kamionkowska 9
03-805 Warszawa
mieszkania@fabrykapzo.pl

WHITE STAR REAL ESTATE
Ul. Zajęcza 2B
00-351 Warszawa


- co oznacza kontaktowanie się ze mną i oferowanie przez Paderna sp. z o.o. sprzedaży mieszkań na osiedlu Fabryka PZO, w Warszawie, za pośrednictwem wybranych przeze mnie kanałów komunikacji:Wyrażenie ww. zgód jest w pełni dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwi otrzymywanie ww. ofert. Zostałem poinformowany/a o prawie do wycofania, w każdej chwili, powyższych zgód.


Polityka Prywatności

-