Znajdź mieszkanie
dla siebie

sprawdź naszą ofertę mieszkaniową

Skontaktuj się z nami

Znajdź swoje mieszkanie

Piętrood 0 do 5

Metrażod 27 do 132

Ilość pokoiod 1 do 6

-

O inwestycji

Fabryka PZO to miejsce do życia w sercu historycznej Pragi. Inwestycja realizowana jest na terenie przedwojennych zakładów optycznych na Kamionku.

Priorytety, którymi kierowali się autorzy projektu, to wkomponowaniu nowego budynku w pejzaż dzielnicy i zapewnienie optymalnego komfortu mieszkańcom, poprzez odizolowanie go od ruchu ulicznego. Tu odnajdą się wszyscy, którzy szukają oryginalnego klimatu do życia.

To jedyne takie miejsce na mapie Warszawy!

-

Projekt

-

Lokalizacja

Dzięki sąsiedztwu ulicy Grochowskiej, Fabryka PZO jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską można stąd dojechać do centrum w 15 minut.

Dynamika Pragi jest wyczuwalna na każdym kroku – tu historia przeplata się z tym, co stylowe i nowoczesne. Mieszkańców i inwestorów przyciągają ciekawa architektura, liczne punkty handlowo-usługowe, bliskość centrum Warszawy oraz strefy zieleni, wśród których Park Skaryszewski ze swoją sportową infrastrukturą stanowi szczególną atrakcję.

To miejsce dla Ciebie!


Warning: simplexml_load_file(https://whitestar.voxdeveloper.pl/webservice/realestatestatuslist/api_key/db0d840ef50836f25eb9a86c49e2030884fa077a/investment_id/2): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/pzolq/ftp/mieszkania/wp-content/themes/fama-pzo-mieszkania/load_flats.php on line 3

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://whitestar.voxdeveloper.pl/webservice/realestatestatuslist/api_key/db0d840ef50836f25eb9a86c49e2030884fa077a/investment_id/2" in /home/pzolq/ftp/mieszkania/wp-content/themes/fama-pzo-mieszkania/load_flats.php on line 3
feed not loading