Znajdź mieszkanie
dla siebie

sprawdź naszą ofertę mieszkaniową

Skontaktuj się z nami

Znajdź swoje mieszkanie

Piętrood 0 do 5

Metrażod 27 do 132

Ilość pokoiod 1 do 6

-

O inwestycji

Fabryka PZO to miejsce do życia w sercu historycznej Pragi. Inwestycja realizowana jest na terenie przedwojennych zakładów optycznych na Kamionku.

Priorytety, którymi kierowali się autorzy projektu, to wkomponowaniu nowego budynku w pejzaż dzielnicy i zapewnienie optymalnego komfortu mieszkańcom, poprzez odizolowanie go od ruchu ulicznego. Tu odnajdą się wszyscy, którzy szukają oryginalnego klimatu do życia.

To jedyne takie miejsce na mapie Warszawy!

-

Projekt

-

Lokalizacja

Dzięki sąsiedztwu ulicy Grochowskiej, Fabryka PZO jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską można stąd dojechać do centrum w 15 minut.

Dynamika Pragi jest wyczuwalna na każdym kroku – tu historia przeplata się z tym, co stylowe i nowoczesne. Mieszkańców i inwestorów przyciągają ciekawa architektura, liczne punkty handlowo-usługowe, bliskość centrum Warszawy oraz strefy zieleni, wśród których Park Skaryszewski ze swoją sportową infrastrukturą stanowi szczególną atrakcję.

To miejsce dla Ciebie!

Przykładowe mieszkania

Dowiedz się więcej

Biuro sprzedaży

PRAGA 306
ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
mieszkania@fabrykapzo.pl

Kontakt

Luiza Grącka
+48 782 279 497

Bartłomiej Ziółkowski
+48 885 955 500

Magdalena Rajewska
+48 723 720 120

WHITE STAR REAL ESTATE
Ul. Zajęcza 2B
00-351 Warszawa


- co oznacza kontaktowanie się ze mną i oferowanie przez Paderna sp. z o.o. sprzedaży mieszkań na osiedlu Fabryka PZO, w Warszawie, za pośrednictwem wybranych przeze mnie kanałów komunikacji:Wyrażenie ww. zgód jest w pełni dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwi otrzymywanie ww. ofert. Zostałem poinformowany/a o prawie do wycofania, w każdej chwili, powyższych zgód.


Polityka Prywatności

-